Przejdź do treści

Targi Pracy na V edycji Forum Wizja Rozwoju

Forum Wizja Rozwoju to nie tylko konferencja gospodarcza, ale też liczne wydarzenia towarzyszące. Tegoroczną nowością są Targi Pracy, współorganizowane z Ochotniczymi Hufcami Pracy i Związkiem Rzemiosła Polskiego. Zapraszamy na nie już 20 czerwca!

Polskie rzemiosło to powód do dumy – jedna z gałęzi odgrywających istotną rolę w rozwoju polskiej gospodarki. O jego wartości i jakości oraz ogromnym potencjale chcemy przypomnieć w ramach tegorocznej edycji Forum Wizja Rozwoju.

– Polskie rzemiosło – olbrzymi inkubator wiedzy, doświadczeń i umiejętności zawodowych stało się trochę zapomniane, straciło na rozpoznawalności – mówi prezes Forum Wizja Rozwoju Andrzej Michalak.– Wielka szkoda, bo to prawdziwa kuźnia edukacji zawodowej i podnoszenia kwalifikacji. Uważamy, że jest potrzebne mu wsparcie i docenienie, aby zyskać miejsce na rynku, na jakie w pełni zasługuje. W czasie V edycji konferencji paneliści będą dyskutować m.in. na temat wyzwań, przed jakimi zostaną postawieni pracodawcy w związku z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.
Eksperci przeanalizują również wyzwania, przed jakimi postawiła nas pandemia i wojna w Ukrainie w ujęciu poszukiwania i tworzenia miejsc pracy. Co więcej, poruszony zostanie temat obszarów kształcenia zawodowego, które są potrzebne przedsiębiorcom do rozwoju firm.