Przejdź do treści

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zaprasza na Forum

„Nie ma drugiego takiego wydarzenia w Polsce Północnej i nie ma takiego drugiego miasta w całym kraju, które tak koncentrują się na spojrzeniu w przyszłość. 

Forum Wizja Rozwoju to spotkanie ekspertów, którzy szukają niestandardowych rozwiązań w biznesie. To panele dyskusyjne, w których praktycy z praktykami wymieniają się doświadczeniami. To wykłady pokazujące jak wykorzystać, chronić i pozyskać innowacje w swoim biznesie.

Niezmiernie się cieszę, że to właśnie w Gdyni, już po raz trzeci, odbywać się będzie Forum. Gdynia jest miastem, które całą swoją historią i strategia rozwoju odzwierciedla idee Wizji. Nasz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Bałtycki Port Nowych Technologii czy Laboratorium Innowacji Społecznych to miejsca, w których nowe spotyka się z nowym i tworząc efekt synergii rodzi rozwiązania niebywałe: wykorzystywane w podbojach Kosmosu i w codziennym życiu. 

Serdecznie zapraszam do udziału w tym jedynym w swoim rodzaju forum praktyków przyszłości i do odwiedzenia Gdyni – miasta zbudowanego przez takich właśnie wizjonerów! 

Wojciech Szczurek
Prezydent Gdyni”