Ukończył Zarządzanie Kadrami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jest
współzałożycielem firmy Work Service S.A., w której piastował przez 10 lat stanowisko
Prezesa Zarządu. Poprowadził firmę ścieżką wielu sukcesów, nagród i wyróżnień do pozycji lidera na rynku pracy wraz z 15 tys. zespołem pracowników.
Obecnie Prezes Zarządu i współwłaściciel spółki Bergman Engineering zajmującej się
zatrudnianiem ponad 500 inżynierów i specjalistów do dużych projektów technicznych oraz centrów R&D w całej Europie.
Pełni również funkcję Prezesa Zarządu w spółce Test Army, zajmującej się
cyberbezpieczeństwem i utrzymaniem jakości w sieci, gdzie pracuje zespół 80 testerów, quality managerów i hackerów.
W 2005 roku założył Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, które aktualnie zrzesza 50 Agencji Pośrednictwa Pracy. Jego osobiste osiągnięcia biznesowe to Tytuł Przedsiębiorcy roku Ernst&Young w kategorii Nowy Biznes w 2003 roku oraz Nagroda Johny Walker Keep Walking.
Jako anioł biznesu inwestuje w młode polskie startupy, posiadające innowacyjną technologię lub rozwiązania. Pomaga również rozwijać przedsiębiorczość wśród studentów jako ekspert Akademii Biznesu AKME, działającej przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Jest fundatorem utworzonej w 2013 roku Fundacji MAIO, która propaguje i wspiera rodzinę i system pieczy zastępczej. Od 2014 roku jako Konsul Honorowy Republiki Korei zajmuje się promocją rozwoju współpracy politycznej, kulturalnej, naukowej i gospodarczej pomiędzy Republiką Korei a Polską, w szczególności obszarem Dolnego Śląska. Prywatnie pasjonuje się motoryzacją, biega i gra w tenisa.

Prelekcje

Dzień 1 – 24.06.2019

15:10

Szczegóły