Technik Mechanik Okrętowy, absolwentka (1993) Technikum Budowy Okrętów Conradinum,
Magister Inżynier Okrętowiec, absolwentka (2000) Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz absolwentka studiów MBA na wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.
Wliczając lata nauki, od 30 lat nieprzerwanie związania z europejską branżą stoczniową. Zdobywała doświadczenie na rożnych specjalistycznych i menażerskich stanowiskach w organizacjach polskich , norweskiej i obecnie holenderskiej.
Ponad dziesięć lat była zaangażowana w rozwijanie biura inżynierskiego - Ulstein Poland z siedzibą w Gdyni, specjalizującego się w wykonywaniu dokumentacji roboczej (ang. detail engineeing). Krótko współpracowała z Grupą Remontowa, potem z Funduszem Inwestycyjnym Mars. Od ponad 6 lat , jako Dyrektor Zrządzający Damen Engineering Gdansk rozwija biuro inżyniersko- projektowe specjalizujące się w projektach koncepcyjnych i technicznych statków : 'Cruise', RoPax' Offshore dla Grupy Damen.
Zwolenniczka holistycznego i zrównoważonego podejścia do rozwoju biznesu stoczniowego . Konsekwentnie propaguje i wdraża najnowsze metody zarządcze do organizacji, np. dba o tzw. 'rozproszenie przywództwa' w organizacji, wdraża najnowsze trendy w zarzadzaniu projektem , stale pracuje nad efektywnością procesów operacyjnych.
Prywatnie mężatka , mama 14 - letniej Julii
Hobby: pływanie, jazda na motocyklu enduro, narciarstwo alpejskie.

Prelekcje