Ekspert Przemysłu 4.0, wizjoner, wynalazca. Uważa, że największymi beneficjentami nadchodzącej rewolucji Przemysłu 4.0 będą małe i średnie firmy. Jego firma Crystal Cave jest zwycięzcą Autodesk Cradle to Cradle Product Design Challenge.
Obecnie Konrad koncentruje swoje działania wokół tworzenia unikatowych na skalę światową rozwiązań i narzędzi produkcyjnych dla małych i średnich firm w Polsce, w tym platformy dla Przemysłu 4.0 dla małych firm. Prowadzi warsztaty dla przedsiębiorców i pomaga zrozumieć czym jest Przemysł 4.0 i jak go zastosować w praktyce. Konrad realizuje projekty z obszaru Przemysłu 4.0 dla spółek z Polskiej Grupy Zbrojeniowej takich jak Maskpol i PCO.
Projektant łodzi, zautomatyzowanych maszyn i linii produkcyjnych, turbin wodnych oraz twórca i programista innowacyjnych systemów informatycznych, w tym między innymi systemu szkoleniowego operatorów dronów dla Wojska w technologii VR.
Prezes i założyciel Fundacji Rozwoju Innowacji i Technologii. Pomysłodawca projektu „Zaprojektuj Przyszłość”, wspomagającego naukę programowania i projektowania gier komputerowych przez dzieci. Wspiera działania na rzecz rozwoju i promocji nowoczesnych technologii.
Współpracuje ze środowiskiem start-upów, uczelniami i organizacjami międzynarodowymi.
Prywatnie pasjonuje się żeglarstwem i windsurfingiem.

Prelekcje

Dzień 1 – 24.08.2020

10:15

Dzień 2 – 25.08.2020

10:15