Operator, reżyser, producent i scenarzysta filmowy. Ukończył studia w PWSFTViT w Łodzi na Wydziale Operatorskim i Realizacji TV. Jako reżyser debiutował w 1998 roku w fabularyzowanym dokumencie „Jam jest Maryse Boticelise”, a jako autor zdjęć w 1999 roku w filmie fabularnym „4 w 1” w reż. Wenenty Nosul. Jego twórczość obejmuje przede wszystkim filmy dokumentalne. W swoich najnowszych obrazach skupia się na powojennej historii Polski.
Jest pomysłodawcą oraz twórcą Festiwalu Filmów „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” w Gdyni, na którym prezentowane są filmy poruszające tematykę polskiej i europejskiej drogi do wolności, w tym także ukazują rolę polskiego podziemia i opozycji demokratycznej w walce z komunistycznym reżimem w latach 1944–1989r.
Jest również autorem projektu edukacyjnego przeznaczonego dla młodych adeptów sztuki filmowej „Nakręć dziadka komórką”, realizowanego w Polsce oraz zagranicą a także projektów „Retrospektywy”, "Młodzi dla historii" , "Puls Wolności i „Pitching Forum”. Otrzymał odznakę honorową Bene Merito, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski oraz Nagrodę im. Danuty Siedzikówny Inki“.

Prelekcje