Główny Księgowy Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie, p.o. Z-cy Dyrektora IBE ds. Finansowych i Zarządzania, były Kwestor / Główny Księgowy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, z zamiłowania i wykształcenia także Ratownik Medyczny.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość, absolwent podyplomowego studium na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw, organizowanego przez Akademię im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doświadczenie w obszarze rachunkowości zdobywał uczęszczając na liczne kursy i szkolenia z zakresu ustaw podatkowych, rachunkowości budżetowej, a także pracując w pełnym przekroju stanowisk w służbach finansowo - księgowych, począwszy od Kancelarii Prezydenta RP, poprzez spółki prawa handlowego (Grupa METRO AG, grupa ING) a skończywszy na Państwowej Uczelni Wyższej oraz Instytucie Badawczym.
Prywatnie ojciec dwóch synów w wieku szkolnym i przedszkolnym, mąż, miłośnik motoryzacji, sportów wodnych (żeglarstwo, motorowodniactwo i nurkowanie), Skandynawii oraz Japonii, a także oddany największej pasji, jaką jest Medycyna Ratunkowa - Ratownik Medyczny.

Prelekcje