Przejdź do treści

Prelegenci

Olgierd Cieślik

Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej »

Piotr Cybulski

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Ewa Czaja

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Marlena Czajkowska

Koło Gospodyń Wiejskich Łężyckie Białki

Dowiedz się więcej »

Aleksander Czapczyk

Dyrektor Działu Sprzedaży w GreenWay Polska

Dowiedz się więcej »

Maria Czubajewska

Koło Gospodyń Miejskich „Kępiczanki”

Dowiedz się więcej »

Halina Czubasiewicz

Dyrektor Instytutu Organizacji i Zarządzania, Uniwersytet Gdański

Dowiedz się więcej »

Jerzy Czuczman

Prezes Zarządu Polskiego Forum Technologii Morskich Moderator

Dowiedz się więcej »

Adam Czyżewski

Główny ekonomista PKN ORLEN

Dowiedz się więcej »

Aleksandra Dąbrowska

Asystentka Prowadzącego Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Przemysław Dalecki

Dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu

Dowiedz się więcej »

Konrad Daroch

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Janina Daszke

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Daszke Tadeusz

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Beata Daszyńska-Muzyczka

Prezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego

Dowiedz się więcej »

Jakub Dębski

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Leszek Dec

Prezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Dowiedz się więcej »

Zbigniew Deinrych

Wiceprezes Polskiej Żeglugi Elektrycznej Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej »

Eugeniusz Deszczyk

Koło Gospodyń „Wszechstronnych” z Kępic

Dowiedz się więcej »

Stenia Deszczyk.

Koło Gospodyń „Wszechstronnych” z Kępic

Dowiedz się więcej »

Genowefa Dettlaff

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Dettlaff Regina

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Robert Deyk

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Małgorzata Dobrowolska

Dyrektor Międzynarodowego Centrum Badań Interdyscyplinarnych, prof. Politechniki Śląskiej

Dowiedz się więcej »

Waldemar Dombek

Starosta Powiatu Gliwickiego

Dowiedz się więcej »

Krzysztof Dośla

Przewodniczący Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ Solidarność

Dowiedz się więcej »

Halina Drojman

Koło Gospodyń Miejskich „Kępiczanki”

Dowiedz się więcej »

Krzysztof Drynda

Wiceprezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Sp z o.o.

Dowiedz się więcej »

Sławomir Dudek

Główny ekonomista Pracodawców RP

Dowiedz się więcej »

Jarosław Dybowski

Dyrektor wykonawczy ds. energetyki PKN ORLEN

Dowiedz się więcej »

Marek Dzida

Prorektor ds. kształcenia i dydaktyki na Politechnice Gdańskiej

Dowiedz się więcej »

Anna Dziedzic

Wiceprezes agencji Świeża Bazylia PR

Dowiedz się więcej »

Barbara Dziuk

Prezes Fundacji na Rzecz Zapobiegania i Zwalczania Nowotworów, Poseł na Sejm RP

Dowiedz się więcej »

Maciej Fałdziński

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Jakub Faryś

Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego

Dowiedz się więcej »

Patryk Felmet

Dyrektor ds. marketingu Grupy LOTOS

Dowiedz się więcej »

Mariusz Figurski

Profesor Katedry Geodezji, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Politechnika Gdańska

Dowiedz się więcej »

Jolanta Fiszer

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Marcin Forkiewicz

dr nauk ekonomicznych, pracownik naukowy Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Dowiedz się więcej »

Tomasz Frąckowiak

Dyrektor Formacji Bankowości Firm i Przedsiębiorstw w PKO Banku Polskim

Dowiedz się więcej »

Mateusz Fryc

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Jakub Furman

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Maciej Gawroński

Partner Zarządzający Kancelaria Gawroński&Partners

Dowiedz się więcej »

Anna Gembicka

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Dowiedz się więcej »

Piotr Głogowski

Prawnik, ekonomista, specjalista od HR i od prawa korporacyjnego

Dowiedz się więcej »

Jakub Głowacz

Specjalista z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego

Dowiedz się więcej »

Barbara Głowienka

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Ewa Glura-Burzyńska

Koło Gospodyń Wiejskich Chwaszczyno

Dowiedz się więcej »

Arkadiusz Gołębiewski

Reżyser i Dyrektor Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci

Dowiedz się więcej »

Michał Gołębiowski

Ekspert w zespole SAP Industry & Value Advisory

Dowiedz się więcej »

Maria Górawska

Koło Gospodyń Miejskich „Kępiczanki”

Dowiedz się więcej »

Kamil Gorlikowski

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Agata Górnicka

Dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem PKN ORLEN S.A.

Dowiedz się więcej »

Anna Górska

Wiceprezes Zarządu SKKP ds. Współpracy Międzynarodowej

Dowiedz się więcej »

Jacek Górski

Prezes Fundacji Dziedzictwa Rzeczypospolitej Moderator

Dowiedz się więcej »

Gabriela Goyke

Koło Gospodyń Wiejskich Brzyno

Dowiedz się więcej »

Michał Graban

Doktor politologii, Stowarzyszenie Polskich Regionów Korytarza Transportowego Bałtyk-Adriatyk

Dowiedz się więcej »