Przejdź do treści

Prelegenci

Adam Abramowicz

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców

Dowiedz się więcej »

Adam Andruszkiewicz

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji

Dowiedz się więcej »

Kazimierz Anhalt

Business Accelerator Executive, Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, Uniwersytet Warszawski

Dowiedz się więcej »

Dorota Arciszewska-Mielewczyk

Prezes Zarządu Polskie Linie Oceaniczne

Dowiedz się więcej »

Olgierd Bagniewski

Główny ekonomista Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog"

Dowiedz się więcej »

Eleonora Balewska

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Edyta Baran

Koło Gospodyń Wiejskich Brzyno

Dowiedz się więcej »

Maria Baranowska

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Ewa Bergmann

Koło Gospodyń Wiejskich Łężyckie Białki

Dowiedz się więcej »

Henryk Bieszk

Koło Gospodyń Wiejskich Sasino

Dowiedz się więcej »

Tomasz Bojar-Fijałkowski

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Dworze Gdańskim; Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Dworze Gdańskim

Dowiedz się więcej »

Maria Bolda

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Juliusz Bolek

Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu Moderator

Dowiedz się więcej »

Teresa Bollin

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Joanna Borowiak

Przewodnicząca Komisji Polityki Senioralnej, Poseł na Sejm RP

Dowiedz się więcej »

Adam Bugajczuk

Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju w KGHM Polska Miedź S.A.

Dowiedz się więcej »

Aleksandra Bukała

Dyrektor Departamentu Strategii i Współpracy Międzynarodowej w Polskiej Agencji Kosmicznej

Dowiedz się więcej »

Marcin Bukowski

ksiądz w Parafii Rzymsko - Katolickiej p.w. św. Maksymiliana Kolbego, doktorant prawa

Dowiedz się więcej »
B

Lidia Burzyńska

Zastępca Przewodniczącej Komisji Polityki Senioralnej, Poseł na Sejm RP

Dowiedz się więcej »

Halina Ceynowa

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Urszula Ceynowa

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Bogumiła Ceynowa-Kasprzyk

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Olgierd Cieślik

Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej »

Ewa Czaja

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Marlena Czajkowska

Koło Gospodyń Wiejskich Łężyckie Białki

Dowiedz się więcej »

Jerzy Czuczman

Prezes Zarządu Polskiego Forum Technologii Morskich Moderator

Dowiedz się więcej »

Janina Daszke

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Daszke Tadeusz

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Leszek Dec

Prezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Dowiedz się więcej »

Genowefa Dettlaff

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Dettlaff Regina

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »
D

Marek Dietl

Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA

Dowiedz się więcej »

Krzysztof Dośla

Przewodniczący Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ Solidarność

Dowiedz się więcej »

Marek Dzida

Prorektor ds. kształcenia i dydaktyki na Politechnice Gdańskiej

Dowiedz się więcej »

Barbara Dziuk

Prezes Fundacji na Rzecz Zapobiegania i Zwalczania Nowotworów, Poseł na Sejm RP

Dowiedz się więcej »

Jakub Faryś

Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego

Dowiedz się więcej »

Mariusz Figurski

Profesor Katedry Geodezji, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Politechnika Gdańska

Dowiedz się więcej »

Jolanta Fiszer

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Anna Gembicka

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Dowiedz się więcej »

Barbara Głowienka

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Arkadiusz Gołębiewski

Reżyser i Dyrektor Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci

Dowiedz się więcej »

Jacek Górski

Prezes Fundacji Dziedzictwa Rzeczypospolitej Moderator

Dowiedz się więcej »

Gabriela Goyke

Koło Gospodyń Wiejskich Brzyno

Dowiedz się więcej »

Elżbieta Grabowiec

Koło Gospodyń Wiejskich Sasino

Dowiedz się więcej »

Maria Grodzka

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Grażyna Groth

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Groth Janusz

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Andrzej Grzelakowski

Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Dowiedz się więcej »

Tadeusz Hatalski

Członek Narodowej Rady Rozwoju, Członek Rady Polskiego Związku Przedsiębiorców Żeglugowych

Dowiedz się więcej »

Mirosława Hinc

Koło Gospodyń Wiejskich Brzyno

Dowiedz się więcej »

Jadwiga Hintzke

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Mariusz Hybiak

Doktor nauk humanistycznych, filmoznawca Moderator

Dowiedz się więcej »

Mateusz Izydorek

Dyrektor Biura Klastra Luxtorpeda 2.0 Moderator

Dowiedz się więcej »
J

Ireneusz Jabłoński

Przewodniczący Zespołu Roboczego ds. kształcenia zawodowego

Dowiedz się więcej »

Grażyna Jakubek

Koło Gospodyń Wiejskich Łężyckie Białki

Dowiedz się więcej »

Konrad Jakubiec

Członek Zarządu Digital Teammates

Dowiedz się więcej »

Ewa Jandernal

Koło Gospodyń Wiejskich Nadziejewo

Dowiedz się więcej »