Przejdź do treści

Prelegenci

Adam Abramowicz

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców

Dowiedz się więcej »

Adam Andruszkiewicz

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji

Dowiedz się więcej »

Robert Andrzejczyk

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Wiceprezes European Travel Commission

Dowiedz się więcej »

Kazimierz Anhalt

Business Accelerator Executive, Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, Uniwersytet Warszawski

Dowiedz się więcej »

Dorota Arciszewska-Mielewczyk

Prezes Zarządu Polskie Linie Oceaniczne

Dowiedz się więcej »

Tomasz Augustyniak

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny

Dowiedz się więcej »

Olgierd Bagniewski

Główny ekonomista Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog"

Dowiedz się więcej »

Maciej Bąk

Wiceprezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

Dowiedz się więcej »

Eleonora Balewska

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Edyta Baran

Koło Gospodyń Wiejskich Brzyno

Dowiedz się więcej »

Maria Baranowska

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Bartosz Barwikowski

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Michał Baryga

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Agnieszka Beńko

Zastępca Dyrektora Polskiego Instytutu Ekonomicznego

Dowiedz się więcej »
B

Mateusz Berger

Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Dowiedz się więcej »

Ewa Bergmann

Prezes Zarządu Stowarzyszenia "Szansa dla nas"

Dowiedz się więcej »

Łukasz Berwid

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Henryk Bieszk

Koło Gospodyń Wiejskich Sasino

Dowiedz się więcej »

Prof. Zbigniew Błocki

Dyrektor Narodowego Centrum Nauki

Dowiedz się więcej »

Tomasz Bojar-Fijałkowski

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Dworze Gdańskim; Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Dworze Gdańskim

Dowiedz się więcej »

Maria Bolda

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Juliusz Bolek

Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu Moderator

Dowiedz się więcej »

Teresa Bollin

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Joanna Borowiak

Przewodnicząca Komisji Polityki Senioralnej, Poseł na Sejm RP

Dowiedz się więcej »
B

Maria Borzym

Dyrektor Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Dowiedz się więcej »

Przemysław Brona

Starszy specjalista inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Dróg Kolejowych i Przewozów Instytutu Kolejnictwa

Dowiedz się więcej »

Justyna Brzezińska

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Anna Bućko

Specjalista ds. Innowacji, członek Wojewódzkiej Grupy Roboczej KSOW

Dowiedz się więcej »

Adam Bugajczuk

Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju w KGHM Polska Miedź S.A.

Dowiedz się więcej »

Aleksandra Bukała

Dyrektor Departamentu Strategii i Współpracy Międzynarodowej w Polskiej Agencji Kosmicznej

Dowiedz się więcej »

Marcin Bukowski

ksiądz w Parafii Rzymsko - Katolickiej p.w. św. Maksymiliana Kolbego, doktorant prawa

Dowiedz się więcej »
B

Lidia Burzyńska

Zastępca Przewodniczącej Komisji Polityki Senioralnej, Poseł na Sejm RP

Dowiedz się więcej »

Gabriela Buslowska

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Rafał Buzun

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Halina Ceynowa

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Urszula Ceynowa

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Bogumiła Ceynowa-Kasprzyk

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Artur Ceyrowski

Dziennikarz, publicysta, bloger, Wpolityce.pl

Dowiedz się więcej »

Anna Chałupa

Podsekretarz Stanu, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej

Dowiedz się więcej »

Kamil Choiński

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Maciej Chudkiewicz

publicysta TVP Info, TVP3, Tygodnik Solidarność

Dowiedz się więcej »

Michał Chwieduk

Ekspert Biura Rozwoju i Innowacji w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Dowiedz się więcej »

Justyna Cięgotura

Zastępca Dyrektora Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Członek Zarządu Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Dowiedz się więcej »
C

Jacek Cieplak

Zastępca Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców

Dowiedz się więcej »

Olgierd Cieślik

Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej »

Piotr Cybulski

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Ewa Czaja

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »

Marlena Czajkowska

Koło Gospodyń Wiejskich Łężyckie Białki

Dowiedz się więcej »

Jerzy Czuczman

Prezes Zarządu Polskiego Forum Technologii Morskich Moderator

Dowiedz się więcej »

Przemysław Dalecki

Dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu

Dowiedz się więcej »

Konrad Daroch

Uczestnik Hackathon Wizja Rozwoju'20

Dowiedz się więcej »

Janina Daszke

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Daszke Tadeusz

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo

Dowiedz się więcej »

Leszek Dec

Prezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Dowiedz się więcej »

Zbigniew Deinrych

Wiceprezes Polskiej Żeglugi Elektrycznej Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej »

Genowefa Dettlaff

Koło Gospodyń Wiejskich Władysławowo

Dowiedz się więcej »