Przejdź do treści

Jubileuszowa, V edycja FWR już w poniedziałek – Małgorzata Zwiercan, inicjatorka Forum zaprasza

Drodzy Państwo,

jubileuszowa edycja Forum Wizja Rozwoju to wyjątkowa okazja, aby zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Od pięciu lat spotykamy się, aby współtworzyć największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Z dumą i radością stwierdzam, że jest to wieloletni sukces, nad którym pracowało całe grono organizatorów Forum oraz jego goście: eksperci, przedstawiciele rządu, samorządu terytorialnego przedsiębiorcy i ludzie nauki.
Obserwacja rozwoju tego wydarzenia sprawia mi niewątpliwą przyjemność – od samego początku mam zaszczyt współtworzyć Forum Wizja Rozwoju. Tegoroczna agenda wydarzenia jest dowodem na to, że program nie tylko diagnozuje kondycję polskiej gospodarki, ale również dostarcza recept ważnych dla jej zdrowia.  Wiele polskich podmiotów gospodarczych zabiega o udział, chcąc wymieniać razem myśli, dzielić się doświadczeniami i prowadzić dialog.
Podczas V edycji Forum Wizji Rozwoju nie może zabraknąć tematu srebrnej gospodarki. Jak Państwo wiecie to temat bardzo mi bliski. Potencjał seniorów jest olbrzymi i nieoceniony: są ważnymi uczestnikami rynku, dysponują olbrzymim potencjałem doświadczeń i odpowiedzialnością za dobro państwa. Cieszę się, że Forum dedykuje im należną uwagę oraz troskę.

Nowością będą Targi Pracy, które zaprezentują ogromny potencjał Ochotniczych Hufców Pracy i polskiego rzemiosła. Polskiej gospodarce potrzebni są wykwalifikowani pracownicy. Wydarzenie towarzyszące Forum Wizja Rozwoju ma pokazać, że w naszym kraju są instytucje i środowiska gospodarcze, które doskonale mogą przyczynić się do odbudowy szkolnictwa zawodowego, co pozytywnie wpłynie na wiele obszarów przemysłu i usług.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wymianie doświadczeń, myśli i idei podczas V edycji Forum Wizja Rozwoju.

Małgorzata Zwiercan
Inicjatorka Forum Wizja Rozwoju,
Komendant Główny Ochotniczych Hufców Pracy