Przejdź do treści

Forum Wizja Rozwoju wspiera Energa z Grupy ORLEN w ramach Strategii CSR

Szanowni Państwo,
Rozpoczyna się IV edycja Forum Wizja Rozwoju. W wydarzeniu co roku biorą udział znakomici eksperci ze świata nauki, biznesu, administracji państwowej czy samorządowej. Nie brakuje też przedstawicieli organizacji pozarządowych. Temat tegorocznych dyskusji to przede wszystkim przyszłości polskiej gospodarki, która stoi w obliczu dużych wyzwań oraz ogromnych szans.

Przed nami ważny proces, jakim jest transformacja energetyczna. Dlatego temat ten obecny będzie podczas wielu paneli dyskusyjnych tegorocznego Forum.

Warto podkreślić, że transformacja energetyczna to nie tylko ważne inwestycje czy zmiany strukturalne. Działania te wpisywać się powinny w idee i zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym promocję zrównoważonego rozwoju oraz neutralnej pod względem emisji energetyki.

Energa z Grupy ORLEN jest jednym z liderów polskiego sektora odnawialnych źródeł energii, kluczowych dla transformacji energetycznej Polski. Dlatego już nie po raz pierwszy wspiera Forum Wizja Rozwoju, na które, jako partner strategiczny tego przedsięwzięcia, serdecznie zaprasza.

„Forum Wizja Rozwoju wspiera Energa z Grupy ORLEN w ramach Strategii CSR”

dr Alina Skorb-Gała, kierownik Wydziału ESG Energi SA