Przejdź do treści

Prezentacja Kół oraz wręczenie nagród

Dzień 2 – 25.08.2020
13:35–14:45

Uczestnicy:

Koło Gospodyń Miejskich „Kępiczanki”

  1. Maria Czubajewska
  2. Małgorzata Świderska
  3. Roman Świderski
  4. Maria Korab
  5. Marian Sołtysik
  6. Maria Górawska
  7. Maria Lisowska
  8. Władysław Lisowski
  9. Halina Drojman
  10. Irena Jagielska
  11. Małgorzata Pliskowska
  12. Zofia Lubińska
  13. Zdzisław Lubiński
  14. Halina Marczewska
  15. Jadwiga Rachańczyk
  16. Andrzej Rachańczyk

 

Koło Gospodyń „Wszechstronnych” z Kępic

  1. Sylwia Ziemska
  2. Kasia Kowalska
  3. Marta Borodziuk
  4. Tomek Grzybek
  5. Agnieszka Kowalska – Piotrowska
  6. Paweł Lewandowski
  7. Aleksandra Chrystyniuk
  8. Eugeniusz Deszczyk
  9. Stenia Deszczyk
  10. Renata Skępiec
  11. Barbara Ciżmowska
  12. Bożena Wasilewska
  13. Danuta Samotyja
  14. Anna Kapiszka
  15. Dorota Wiśniewska
  16. Andrzej Wiśniewski

 

Koło Gospodyń „Pietruchy” z Biesowic

  1. Barbara Pufelska
  2. Zdzisława Husar
  3. Jolanta Wudarowicz
  4. Stanisława Słomska
  5. Zenon Słomski
  6. Stanisław Sikora
  7. Joanna Sikora
  8. Teresa Gajek
  9. Barbara Wlazłowska
  10. Krystyna Góźdź
  11. Anna Ciepiela
  12. Helena Czyżewska
  13. Ilona Kobylińska
  14. Hieronim Bryczek
  15. Ewa Bukała
  16. Jadwiga Roda
  17. Barbara Ruszkiewicz
  18. Irena Bakszuk
  19. Janina Janowicz
  20. Maria  Fobke
  21. Barbara Łepecka
  22. Piotr Łepecki

 

Koło Gospodyń Wiejskich z Bolszewa

  1. Grażyna Groth
  2. Janusz Groth
  3. Katarzyna Resche
  4. Teresa Kupska
  5. Henryk Kupski
  6. Janina Daszke
  7. Tadeusz Daszke
  8. Izabela Treder
  9. Maria Baranowska
  10. Teresa Majkowska
  11. Barbara Muttke
  12. Krystyna Plińska
  13. Ludwika Śliwicka
  14. Andrzej Muttke

 

Koło Gospodyń Wiejskich z Brzyna

  1. Janina Lesner – Marschall
  2. Mirosława Hinc
  3. Ewa Stepanik
  4. Gabriela Goyke
  5. Edyta Baran
  6. Grażyna Lachs
  7. Klaudia Woźniak
  8. Edyta Ceynowa
  9. Anna Zielke
  10. Grażyna Rohde
  11. Władysław Wożniak

 

Koło Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna

  1. Wiesława Samp
  2. Salomea Rzeszewicz
  3. Krystyna Guzińska
  4. Krystyna Bichowska
  5. Wanda Krzymińska
  6. Eugenia Kreft
  7. Genowefa Rum
  8. Barbara Myszk- Herrmann
  9. Justyna Szumlas
  10. Ewa Glura-Burzyńska

 

Koło Gospodyń Wiejskich „Łężyckie Białki” z Łężyc

  1. Ewa Bergmann – nocleg
  2. Aleksandra Wołodin – nocleg
  3. Grażyna Jakubek
  4. Jolanta Marczyńska
  5. Marlena Czajkowska
  6. Liliana Ulenberg

 

Koło Gospodyń Wiejskich z Nadziejewa

  1. Małgorzata Terechów
  2. Małgorzata Ryszka
  3. Krystyna Ławrów
  4. Ewa Jandernal
  5. Ewa Terechów
  6. Jerzy Terechów
  7. Barbara Orzłowska
  8. Zdzisław Orzłowski

 

Koło Gospodyń Wiejskich z Sasina

  1. Maria Sojka
  2. Zdzisława Zięba
  3. Elżbieta  Grabowiec
  4. Krystyna Stefańska
  5. Jadwiga Kaleta
  6. Genowefa Kramek
  7. Marian Kramek
  8. Henryk Bieszk
  9. Teresa Wierska
  10. Krystyna Grydyk Nowicka
  11. Beata Żuk
  12. Ewelina Witkowska

 

Koło Gospodyń Wiejskich ze Strzepcza

  1. Teresa Ellwart
  2. Anna Miotk
  3. Edyta Reich-Grzenkowicz
  4. Wojciech Grzenkowicz
  5. Maria Rzepa
  6. Jacek Rzepa
  7. Iwona Wos
  8. Magda Kielińska
  9. Mirosława Ellwart
  10. Maria Dampc
  11. Bożena Kobiela
  12. Grażyna Konkol
  13. Henryk Kasprzyk
  14. Ryszard Miotk
  15. Ludwika Kobiela

 

KGW w Kożyczkowie „Kożyczkowianki”

  1. Anna Król
  2. Karolina Król
  3. Urszula Konkel
  4. Maria Pawelczyk
  5. Halina Pawelczyk

 

KGW „Ekobabki” z Chmielna

  1. Monika Gruenholz
  2. Honorata Szmyt

 

KGW „Kaszebsci Serca z Górcza”

  1. Adrianna Roszkowska

 

KGW w Klukowej Hucie

  1. Halina Frankowska
  2. Teresa Puzdrowska